Loading ...
Sorry, an error occurred while loading the content.

Fw: [consilieriilfoveni] Re: Fw: Fw: Mesaj disperat

Expand Messages
  • Socas Ancuta
    ... From: Elena Stan Subject: [consilieriilfoveni] Re: Fw: Fw: Mesaj disperat To: consilieriilfoveni@yahoogroups.com Date: Sunday, July
    Message 1 of 1 , Jul 19, 2009
    View Source
    • 0 Attachment


      --- On Sun, 7/19/09, Elena Stan <canrocan2@...> wrote:

      From: Elena Stan <canrocan2@...>
      Subject: [consilieriilfoveni] Re: Fw: Fw: Mesaj disperat
      To: consilieriilfoveni@yahoogroups.com
      Date: Sunday, July 19, 2009, 7:39 PM



      --- On Sun, 7/19/09, Sofia Dragomir <sofia_dragomir@...> wrote:

      From: Sofia Dragomir <sofia_dragomir@...>
      Subject: Fw: Fw: Mesaj disperat
      To: ortansa_boaca@..., marcela_raduta@..., canrocan2@..., irinasnagov@..., iustinadraghici@...
      Date: Sunday, July 19, 2009, 4:53 PM



      ----- Forwarded Message ----
      From: Mariana Tanase <mariana_tanase70@...>
      To: ecaterina grigore inspectoarea <ecaterinagrigore2007@...>; natalia rotaru <nataliarotaru81@...>; realitatea net <martorocular@...>; Anghel Maria <info@...>; nicu <popanicusor1@...>; flory stanciu <familiadragu@...>; nicoleta stanica <sta_nicoleta@...>; sofia dragomir <sofia_dragomir@...>; dabija haricleea <haricleeadabija@...>; dinca lauriana <dincalauriana@...>; CHIRIAC GEORGE CRISTIAN <CRI70STY@...>; helenflorina <helenflorina@...>; MARIANA LEAFA <marianaleafa@...>; MIA BOBOC <m.boboc@...>; "mihaelacstancu@..." <mihaelacstancu@...>
      Cc: mariana tanase <mariana_tanase70@...>
      Sent: Sunday, July 19, 2009 3:31:11 PM
      Subject: Fw: Fw: Mesaj disperat



      ----- Forwarded Message ----
      From: Anamaria Cistelecan <anaciste@...>
      To: Alin Buharu <alyas_bubu@...>; Anamaria Cistelecan <ana_cistelecan@...>; Anca Palamar <ancapalamar@...>; Andra Buharu <andrutza14geo@...>; Andrei Rusu <anddy_24@...>; Andrei™ . <repar_pcs@...>; Babiac Petrut <babiac_petrut@...>; Badea Radu <badea_radu2003@...>; Chelaru Sarra <sara_beautybusiness@...>; Cincilescu Alina <cincilescu.alina@...>; Cristina Cistelecan <cristinikcis@...>; Daniela Trandafir <danita_2000@...>; Denis <denis_hd@...>; Dinca Ioana <ioanadinca64@...>; Duminica Vali <vali_duminica@...>; Enache Vasile Daniel <ispirius@...>; Enache Nicoleta Adriana <enache_nicoleta_adriana@...>; Epure Mihaela <michaellapajura07@...>; Florea Ioana <florea_ioana48@...>; George Buharu <george_georgy_94_6 @...>; Gheorghe Gabriela <gabriella_gheorghe@...>; Gheorghisor Rori <rorigheorghisor@...>; Gheorghisor Ioan <ioan_gheorghisor@...>; Ioana Crisan <joana_crisan@...>; ipicbucuresti@...; Irina Terescenco <irinaterescenco@...>; Ivan Mirela Ioana <ivanmirelaioana@...>; Ivan Catalina <soricetti@...>; Ivan Constantin <ivan_constantinstefan@...>; Larisa Prodan <baby_bluel3@...>; Magda Crihan <maggie78ro@...>; Mariana Tanase <mariana_tanase70@...>; Mariana Leafa <marianaleafa@...>; Marin Madalina <deea_papusik8@...>; Mary Ciuca <ryaciuca@...>; Mihaela Stancu <mihaelacstancu@...>; Militaru Daniela <militaru.dana@...>; Mincu Radita <mincu_radita@...>; Mindru Iuliana <mindrui@...>; Monica Crisan <moniquecrisan@...>; Mustata Felicia <if_02_vnw@...>; Natalia Rotaru <nataliarotaru81@...>; Nitu Raluca <pink_raluca@...>; Nutzu Enache <nutzu21@...>; Oncioiu Dan Stelian <odsdanny@...>; Palade Anca <eanka2003@...>; Paun Catalin <cata_lin_paun@...>; Paun Nina <paun_nina@...>; Pislaru Simona <monacocean@...>; Radu Badea <grassibvr@...>; Rares Theodosiu <punkt_r @...>; Rusu Florina <simonababiac@...>; Rusu Andreea <rusuand13@...>; Stancu Caterina <cati_stancu@...>; Stanica Nicoleta <sta_nicoleta@...>; Vasilescu Elena <helenflorina@...>; Zaharia Paul <artglassdenisa2000@...>
      Sent: Tuesday, July 14, 2009 6:08:44 PM
      Subject: Fw: Fw: Mesaj disperat



      Ana

      --- On Tue, 7/14/09, Paun Nina <paun_nina@...> wrote:

      From: Paun Nina <paun_nina@...>
      Subject: Fw: Fw: Mesaj disperat
      To: anaciste@..., ancapalamar@..., nataliarotaru81@..., if_02_vnw@..., ioanadinca64@..., isac_nicoleta09@..., mariamoale@...
      Date: Tuesday, July 14, 2009, 5:03 PM



      ----- Forwarded Message ----
      From: Inteoria <inteoria@...>
      To: nedea mihaela <nedea_miha@...>; lilianton69@...; Dan Anton <dan.anton@...>; catalinprimul@...; Ileana Lacatus <ileana.lacatus@...>; Gogosianu Cristina <gabriela_cristina74@...>; Paun Nina <paun_nina@...>
      Sent: Monday, July 13, 2009 10:33:07 AM
      Subject: Re: Fw: Mesaj disperat

       
       
      -------Original Message-------
       
       


      --- On Fri, 7/10/09, Gogosianu Cristina <gabriela_cristina74@...> wrote:

      From: Gogosianu Cristina <gabriela_cristina74@...>
      Subject: Fw: Mesaj disperat
      To: "alina alboiu" <alinaalboiu@...>, "alina-agent procedural alina-agent procedural" <liteanu_alin@...>, "andra-engleză andra" <perta_andra@...>, "schneider angelica" <schneiderangelica@...>, "Ioana Balan" <ioanabalan27@...>, balatchinic@..., "miruna bejinaru" <mirunik2006@...>, "Cernovschi Bianca" <biancutza_c@...>, "alina bogdan" <alina.bognar@...>, "CRISTINA BRADU" <a.cris_b@...>, "silvia burlan" <silviaburlan@...>, "loredana buta" <lore_dana_buta1986@...>, "Camelia" <cami_chc@...>, "camelia carstulescu" <kamycarmella@...>, "codruta" <szabocodruta@...>, "Jeana Costea" <inteoria@...>, "andra covrig" <andra_covrig@...>, "Dana Brezoiu Dana-drept" <danabrezoiu@...>, "ionela dinca" <ioneladnc@...>, "Diana Duma" <eudumadiana@...>, "andreea erdely" <arden1991@...>, "raluca grincenco" <raluk_g_tm@...>, "fira hanghi" <firucahanghicel@...>, "nicoleta iuhos" <nicoleta_iuhos@...>, "laura mazilu" <laurymazilu@...>, "simona simona" <similovschi@...>, "stolojescu Stolojescu" <dstolojan@...>, "alina teodorescu" <alinateo72@...>, "azuria tim" <azuria1984@...>
      Date: Friday, July 10, 2009, 2:24 PM



      --- On Thu, 7/9/09, Silvia Dobrescu <silvia.dobrescu@...> wrote:

      From: Silvia Dobrescu <silvia.dobrescu@...>
      Subject: Fw: Mesaj disperat
      To: "Gogosianu Cristina" <gabriela_cristina74@...>
      Date: Thursday, July 9, 2009, 6:31 AM

       
       
      Silvia Dobrescu


      ----- Forwarded Message ----
      From: Florina Potra <floppynella@...>
      To: Aurica Moldovan <auricamoldovan@...>; Elena-Raluca Diaconu <deraluca2005@...>; MURESAN EMILIA <emilyangels@...>; Roba Lenuta <lenutaroba@...>; ioana hegedus <ioana1392@...>; Luminita Ionescu <luminitaionescu@...>; Sinel Pop <popsinel@...>; DOBRESCU SILVIA <silvia.dobrescu@yahoo..com>; Sabau Simona <monasabau@...>; Serban Marinela <marinelaserban@...>; sfarlea zoita <zosfa121@...>; ladinia frunza <ladiniafrunza@...>; vladdd2000@...; Mihaela Mocian <mihaelamocian@...>
      Sent: Wednesday, July 8, 2009 5:57:35 PM
      Subject: Fw: Mesaj disperat



      ----- Forwarded Message ----
      From: lavinia camelia urdea <lavicora@...>
      To: Alex Marian <cristi_kart@...>; Hutu Maria-Dana <mariahutu@...>; MITRA ADELINA ILDIKO <ernna69@...>; fesnic laura <luminitafesnic@...>; Florina Potra <floppynella@...>; Mariana Mada Mada <fre2ritm@...>; POPA FELICIA <feli0260@...>
      Sent: Monday, July 6, 2009 8:50:16 AM
      Subject: Fw: Mesaj disperat



      ----- Forwarded Message ----
      From: Aurelia Maria Laza <aureliam_laza@...>
      To: Lavinia Camelia Coralia Adria <lavicora@...>; necseszan katalin <messages@...>; Miklo Iuliana <miklojulia@yahoo..com>; novac mariana <novac1958@...>; Sandor Angelica <s_aur@...>; Toader Monica Dorina <toadermonicadorina@...>; Blajec Nelli <www.Nelliblajec@...>
      Sent: Friday, July 3, 2009 1:33:48 PM
      Subject: Fw: Mesaj disperat



      --- On Thu, 7/2/09, Steliana Carciumaru <steli1958@...> wrote:

      From: Steliana Carciumaru <steli1958@...>
      Subject: Fw: Mesaj disperat
      To:
      Date: Thursday, July 2, 2009, 2:34 PM



      --- On Thu, 7/2/09, Nan Domnica <nandomnica@...> wrote:

      From: Nan Domnica <nandomnica@...>
      Subject: Fw: Mesaj disperat
      To: "Alunita Neag" <alunitan@...>, daniela_pop66@..., felicia.ianta@..., floricahava@..., "Ferician Carla" <carla_ferician@...>, "PLES MIRELA" <ples_mirela@...>, steli1958@..., simona_bbb2008@..., stiubealina@..., vanceasimona@...
      Date: Thursday, July 2, 2009, 2:13 PM



      ----- Forwarded Message ----
      From: gabriela furtos <briatos@...>
      To: alinalumi@...; nan <nandomnica@...>; danipetrisor@...; dorin petrisor <incaozi@...>; emilprdn@...; Victoria Engdahl <vengdahl@...>
      Sent: Thursday, July 2, 2009 10:11:52 AM
      Subject: Fw: Mesaj disperat



      ----- Forwarded Message ----
      From: Alina - Speranta Deliman <deliman_a@...>
      To: anca_virginas@...; adriana gherman <ghermanadrianacarmen@...>; alin ciobanu <alin_cioban@...>; alina lup <lup_alina_elena@...>; alina zaha <alinalumi@...>; anca marcus <anca461@...>; anca nan <nan_anca77@...>; andreea microdesign <roliandi@...>; Popescu Adi <popescu_sturz@...>; babos carmen <karmajoob@...>; denisa butas <deni_denisa35@...>; gabriela furtos <briatos@...>; laura baidoc <baidoclauraioana@...>; calin perte <calinp2000@...>; codruta grigoret <codrugri@...>; corina ursu <corina.luca@...>; cornea diana <cdiasimi@...>; cristian deliman <c_deliman@...>; mihaela costea <costeamihaela14@...>
      Sent: Saturday, June 20, 2009 1:02:35 AM
      Subject: Fw: Mesaj disperat





      Dragele mele,

      Mesajul de mai jos este adevarat- cunosc matusa baietelului.De aceea va rog mult sa dati mai departe acest mesaj.

      Multumesc mult,
      Oana

      --- On Tue, 6/16/09, cimpianu claudia <claudia083086@...> wrote:

      From: cimpianu claudia <claudia083086@...>
      Subject: Fw: Mesaj disperat
      To:
      Date: Tuesday, June 16, 2009, 10:25 PM








       
      HAI SA AJUTAM UN
      > SUFLET MICUT CARE NU ARE NICI O VINA CA E BOLNAV
      > !!!!!!!!!!!!!!!!!!! dacă ştergi mesajul ăsta jur că nu
      > ai inimă!:" Bună, numele meu este Carmen si am un
      > copil nou nascut, numit Rareş . El inseamnă tot ptr mine,
      > şi recent doctorii au descoperit că are cancer la
      > creier.Din păcate eu si soţul meu nu avem bani nici măcar
      > să plătim facturile lunare, dar am facut o intelegere cu
      > YAHOO şi AOL şi am căzut de acord că pentru fiecare
      > persoană care primeşte acest mesaj să primim 5 cenţi în
      > schimb. Deci te
      > rog trimite acest mesaj tuturor persoanelor din lista şi
      > ajute-ne. Dă-l mai departe te rogg
      > Camelia
      >  Rodica Gherasim
      >  
      > director
      > retea 1408
      > tel
      > 0742111336
      > tel
      > 0762815044
      > adresa
      > mail rovirom@gmail..com
      >
      > adresa
      > mail pers rodicacamelia_gherasim@...
      > ID 
      > rodicacamelia_gherasim
















       



      FREE Animations for your email - by IncrediMail! Click Here!






    Your message has been successfully submitted and would be delivered to recipients shortly.